fbpx

Mazās lapsas stāsts

”Mazās Lapsas” stāsts sākās ģimenē, kurā ir mamma, tētis, divi ķipari un lapsa – Mazā Lapsa.

Mazajai Lapsai un tās saimniecei tik ļoti patika rotaļas, svētki, ģimenes un draugu kopīgās sanākšanas, ka radās ideja izveidot īpašu vietu, kur pulcēt viesus un svinēt neaizmirstamas ballītes. Ir tikai likumsakarīgi, ka jaunā pasākumu vieta tika nosaukta atraktīvās, ziņkārīgās un mīļās rotaļu draudzenes Mazās Lapsas vārdā.

“Mazā Lapsa” kā ideja un projekts ir izaugusi ģimenē, tāpēc iekārtojot šo svinību un pasākumu vietu, jo īpaši tika domāts, lai vide ir ģimenēm draudzīga, atbilst ikviena interesēm un vajadzībām. Lai vienlīdz ērti, patīkami un komfortabli jūtas gan lielākie bērni, gan zīdainīši, gan mammas, tēti, vecvecāki un ikviens, kurš nāk ciemos pie “Mazās Lapsas”.

Vai tā būtu mazuļa pirmā dzimšanas diena, 5 gadu jubileja vai bērnudārza izlaidums, tie ir īpaši un nozīmīgi svētki visai ģimenei. Kad gaviļnieks kopā ar vecākiem, radiem un draugiem savu ballīti svin pie “Mazās Lapsas”, tā vietā, lai uztrauktos par viesistabas ietilpību, dekorācijām un izklaidēm, visi var izbaudīt svinīgo atmosfēru, sarunas un kopā būšanas prieku.

Mēs esam pārliecināti, ka bērnu radošumam, zinātkārei un oriģinalitātei nav robežu. Viss, kas nepieciešams – tā ir idejas rosinoša vide un iespēja izpausties. Ar iekārtojuma estētiku, praktiskumu, pieejamajām spēlēm un aktivitāšu iespējām, “Mazā Lapsa” sevī apvieno kā vienu tā otru. Katrs stūrītis un katra lieta ir vispirms izsapņota, racionāli pārdomāta un ar sirdi izveidota.

Gaidīsim ciemos ikvienu, kurš ir  skaistas, omulīgas un radošas pasākumu vietas meklējumos!

Scroll to Top